החלקת בטון

Home/החלקת בטון
החלקת בטון 2017-06-30T10:09:50+00:00

החלקת בטון

 החלקת בטון תעשייתי, החלקת בטון פרטי

בבואנו לדון ב החלקת  בטון  עלינו להסביר תחילה מהוא  בטון .
בטון  הוא תערובת של מלט, אגרגטים ומים. בתוספת מוספים לשיפור תכונות התערובת או בלעדיהם. את תערובת ה בטון  הטרי יוצקים לתוך תבניות. לאחר כמה ימים מפרקים את הטפסות ומתקבל אלמנט שלבטון  מזוין. יכולת בטון  להילחץ בכוחות לחיצה הינם גדולים מאוד.
החלקת  בטון  מתבצעת לצורך קבלת ריצוף בטון  מוחלק, את ה בטון  יוצקים תחילה בתבנית שהוצבה מראש על אדמה מקומית מהודקת או מצעים מהודקים. 
החלקת  בטון  יוצרת ריצוף  בטון  מוחלק. שיטת ריצוף החלקת  בטון  הפכה למקובלת מאוד בשנים האחרונות ומיושמת בשטחים ציבוריים, חניות כלי רכב, בתים פרטיים, חנויות יוקרה ועוד.
בתהליך החלקת  בטון  מוחדרים לשכבה העליונה של ה  בטון  חומרים למניעת שחיקה וצבענים לפי בחירת הלקוח, מכאן קצרה  הדרך ליצירת ריצוף שעבר החלקת  בטון  בגוונים רבים מאוד.
החלקת  בטון  מתבצעת בשני אופנים:
החלקת  בטון  בכלים ידניים אשר הובאו לארץ ע"י "חותם", בעזרת כלים אלה מבצעים החלקת  בטון מחוץ לשטח ה בטון  הטרי, ואשר תפקידם להחליק את ה  בטון  לרמת החלקה גבוהה למדי ברמות גימור משתנות אך לא החלקת  בטון  ראי המיוחסת להחלקת הליקופטר.

החלקת  בטון  בהליקופטר על שם כלי מוטורי אשר בתחתיתו להבי מתכת אשר סובבים על פני  בטון  טרי ולהבים אלה הקנו למכשיר את שמו. החלקת  בטון  הליקופטר מקנה לריצוף בטון  זו את השם החלקת  בטון  ראי. פני  בטון  שעבר תהליך החלקת  בטון  הליקופטר חלקים מאוד ועם יישום חומר מבריק המשטח מבריק כראי. 
לשיטת החלקת  בטון  יתרונות רבים, ריצוף לא יקר יחסית, יישום שטחים גדולים מאוד בזמן קצר, ריצוף החלקת  בטון  קל לתחזוקה שוטפת הואיל ופני ה  בטון מוחלק חלקים ללא מרווחי מרצפות.
לשיטת החלקת  בטון  גם חיסרון: ב ריצוף החלקת  בטון  עלול להופיע סדק.
ניתן לסיים את תהליך החלקת  בטון  ע"י איטום פני ריצוף  בטון  
בסילר אשר תפקידו לשמור על פני הריצוף. 
החומר מקנה לריצוף החלקת  בטון  מראה רטוב וברק עדין.

 

החלקת בטון

החלקת בטון בחניה צמוד לריצוף לריצוף בטון מוטבע ,חשמונאים.

ריצוף  החלקת בטון   צבוע משולב עם אריחים שונים
החלקת בטון 
אבני זכוכית משולבים ב החלקת בטון

 

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE