החלקת בטון

Home/החלקת בטון
החלקת בטון 2015-01-29T22:33:44+00:00

מה היא החלקת בטון?

החלקת בטון היא שיטה ייחודית ויוקרתית המושכת אליה לקוחות רבים בהיותה פופולארית. מראה הבטון המוחלק הוא עיצובי, נקי ומתאים – לבתי יוקרה, וילות, בתים פרטיים, מבני ציבור, אולמות תצוגה, גני אירועים, אולמות אירועים, חצרות בתים פרטיים וגינות  נוי. באמצעות החלקת בטון יכולים לייצר מדרכים מרשימים עבור כניסות וחדרים ולעצב לכם את המראה העיצובי הרצוי, וכל זאת במחיר סביר יחסית לשאר החומרים האחרים.

החלקת הבטון, תהליך ביצוע

החלקת הבטון היא עיבוד של הבטון על מנת להקנות לו מראה עיצובי מרשים. במידה ומדובר על החלקת בטון בשטח חיצוני יש צורך בהכנת שטח, ריצוף החלקת בטון בתוך מבנה לא דורש הכנת שטח מלבד ניקוי יסודי של השטח. בתום יציקת הבטון ולאחר זמן מתחילים בתהליך החלקת בטון, נעזרים במכשור ייעודי הנקרא בעגה מקצועית הליקופטר. וכל זאת על מנת להעניק לבטון מראה נקי חלק וישר.

החלקת בטון, שלבי עבודה

·       השלב הראשון, הוא שלב הכנת של התשתיות ופריסת רשתות הברזל עליהם יוצקים את הבטון, פילוס הבטון על מנת להגיע לגובה הרצוי.

·       לאחר יציקת הבטון מתבצעת פעולת ההחלקה, המבוצעת על ידי מכשור מיוחד הנקרא  הליקופטר. פעולה זו נמשכת מספר שעות.

·       לאחר התקשות הבטון (יום יומיים). שלב החריצה של הבטון נעשה באופן ייזום על מנת להקנות מראה אסתטי ולהקטנת מספר הסדקים הנראים.

·        בסיום התהליך יש למרוח סילר על  הבטון המוחלק. פעולת זו מקנה לרצפת החלקת בטון מראה מבריק ומגנה עליו מפני חדירת לכלוך.

ריצוף החלקת בטון שימוש פופולארי

השימושים העיקריים הן עבור רצפות, כניסות לבתים, וילות, גנים, מגרשים ולמשרדים. באמצעות מגוון העיצובים הקיים, ניתן להפוך את השימוש בו לאמצעי עיצובי עיקרי גם בתוך הבית ולהקנות לו את המראה שאתם חפצים על פי עיצוב הבית . התכונה העיקרית בבטון מוחלק היא – שהוא מאפשר להכין את השטח במהירות רבה ולהכין את התשתיות לעבודה במהירות ובקלות.

בחירת איש מקצוע לבטון מוחלק

השלב החשוב ביותר בביצוע משימה זאת היא בחירת אנשי מקצוע. בטון מוחלק יכול לבצע רק איש מקצוע עם ניסיון וידע רב בתחום. מדובר בחומרים ייחודיים אשר רק מקצוען יכול לעשות בהם שימוש מקצועי ויעיל על מנת להגיע למראה מושלם וייחודי של ביתכם. חשוב להתייעץ קודם עם בעל המקצוע ולראות עבודות קודמות שלו ולפנות לממליצים אשר היו מרוצים מעבודתו.

 

 

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE