אודותינו

Home/אודותינו
אודותינו 2017-06-30T10:09:48+00:00

 

עוד קצת עלינו

ריצוף חותם ריצוף ללא מרצפות מציעים לכם פתרון ריצוף דקורטיבי ומיוחד מאד, "ריצוף חותם"  מציעים לכם פתרון ריצוף דקורטיבי ומיוחד מאד, שהופך את המרחב כולו למסוגנן הרבה יותר".

חברת חותם ריצוף ללא מרצפות, שהוקמה בשנת 1999 על ידי רפי גינצלר,

רפי גינצלר מייסד ובעלים ריצוף חותם

רפי גינצלר מייסד ובעלים ריצוף חותם

עובדת מול לקוחות פרטיים ועסקיים כבר שנים רבות, ומביאה לארץ פתרון ריצוף חדשני, שלא היה כמותו קודם לכן.

ריצוף בטון מוטבע, שפותח בארצות הברית באמצע המאה העשרים, כולל טכניקה מיוחדת של יציקת בטון מלט מלא, המתאים למשטחים שונים. ציפוי הבטון בשכבות אבקת צבע מקשיח והטבעה בעוד הבטון בשלב הפלסטי שלו, המשלב במסגרתו מגוון עצום של צבעים מרהיבים.

שילוב של יופי מרהיב והתאמה מושלמת

הריצוף הדקורטיבי של חותם, ריצוף המאפשר ניצול המשטח כולו וללא הצורך בשימוש במרצפות, משווה למקום מראה בלתי רגיל ומציע לא מעט יתרונות. מדובר בפתרון עמיד מאד, חזק וכן גם כזה שתחזוקתו קלה במיוחד. זוהי שיטת ריצוף בטון מוטבע, המבוססת על שיטת בומנייט שפותחה בארצות הברית על ידי אחד ממקימי חברת בומנייט – ברד באומן, שיטה היוצרת מרקם בעל מראה טבעי.

בריצוף חותם מציעים לקהל הלקוחות אפשרות גם לבחור את סגנון הריצוף, שישתלב באופן מושלם עם מראה הבית כולו או המבנה עצמו. בין אם לשביל הכניסה אל הבית, לחניה, או אולי במרפסת עצמה, ריצוף בטון זה יציע לכם אווירה מסוג אחר!

פתרון ריצוף משתלם במיוחד

פתרונות הריצוף של חותם יאפשרו לכם ליהנות מהריצוף המתאים ביותר. החברה, שממוקמת במושב בארותיים, מציעה לכם ריצוף בטון מוטבע, ריצוף בטון מוחלק וגם ריצוף בטון צרוב. כל אחת מהאפשרויות האלו ניתנת להתאמה באופן מלא ובשילובה של קשת רחבה של צבעים. המראה הטבעי והמיוחד של ריצוף הבטון מהווה תחליף נהדר לסוגי הריצוף האחרים, כמו הקרמיקה, הגרנוליט וגם הדק, שלא אחת זקוקים לתחזוקה רבה ונוטים להישחק במשך הזמן. השימוש בבטון כפתרון ריצוף למרחב הוא הזדמנות ליהנות מיתרונותיו הרבים לצד המראה שלו.

לחברה ישנו חצר תצוגה גדול, שבו ניתן לראות מקרוב למעלה מ – 160 דוגמאות ריצוף בסגנונות ובגוונים שונים. בדרך זו ניתן לבחון כל אחת מהאפשרויות ולבדוק את מידת התאמתה. אתם מוזמנים להגיע אל החצר הנמצאת ברחוב היובלים 60 בארותיים ולהתרשם משלל האפשרויות המוצגות בו ולהיעזר בצוות המקום, שישמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

 

 

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE