בטון מוחלק  צרוב

בטון צרוב הנו סוג ריצוף בטון מוחלק או בטון מוטבע אשר עבר תהליך צריבה עם חומצות גוון המכילות תחמוצות ברזל וחומצת מלח, צריבת הבטון היא צביעה ועיצוב של בטון. ריצוף הבטון המוחלק וריצוף הבטון המוטבע נעשו בשנים האחרונות פופולאריים מאוד במבנים ציבוריים, בתים פרטיים גינות וחצרות של בתים פרטיים. אנשים רבים נחשפו לתעשייה זו בשל המראה היוקרתי של רצפה חלקה ומראה הייחודי, והן בשל אפשרויות רבות שניתן לייצר ממנה כמו – צורות בשלל גוונים.

מהי רצפת בטון צרוב?

בטון צרוב הוא שילוב ריצוף בטון פשוט בין אם מוטבע או מוחלק הנחשף להתזה של חומרי צריבה ייעודיים. עבודה זו חייבת להיעשות על ידי בעל מקצוע בעל ידע רב על מנת לעצב את הבטון בצורה אסתטית ואומנותית וליצור בטון צרוב איכותי ועמיד לאורך זמן רב מאוד. בטון צרוב הוא בטון עמיד במיוחד בעיקר ביחס לחלופות המקובלות לצורך קישוט הרצפה, ויכול להיות מעוצב בדיוק לפי טעמכם האישי ובהתאם לסגנון שלך הלקוח.

בטון צרוב מתאים

בשל מראהו היוקרתי של בטון הצרוב ניתן ליישם אותו כמעט בכל מקום אפשרי בין בתוך הבית ובין מחוץ לבית בגינות או . בטון צרוב מתאים למגוון קומות כמו – בתי יוקרה, וילות ובתים פרטיים. תוכלו למצוא בטון צרוב בעיקר בכניסות לבתים ובניינים, למשרדים, כניסה לגני אירועים, גנים ציבוריים, ועוד.

איך נעשית פעולת הצריבה?

צריבת הבטון, כשמו כן הוא. את הפעולה עצמה מבצעים אנשי מקצוע המתמחים בצריבת בטון. פעולה זאת מתבצעת על גבי ריצפת בטון מוחלק או רצפת בטון מוטבע. צריבת בטון היא למעשה החדרת חומצת צבע לרצפת בטון. ישנה אפשרות לחרוץ את הבטון לצורות גיאומטריות שונות ולגוון כל חלק בגוון שונה. בתום התהליך מורחים שכבת סילר על מנת לשמור ולהגן על הריצוף מפני נזקים.

צריבת הבטון היא אומנות

בטון צרוב, משנה משמעותית את מראה הבית, הלובי או הגן. מראהו ייחודי ויוקרתי והנו אמצעי אומנותי לכל דבר ומשפיע מאוד על המראה הכללי. יצירת ריצוף בטון צרוב נעשית בהתאמה אישית לכל לקוח לפי טעמו האישי. ניתן ליצור צורות ייחודיות כמו ציור של צורות, שמש ושלל צבעים.

תן לנו להפוך את הסביבה שלך לחוויה אמיתית!

התקשר אלינו עוד היום: 052-8845522

או צור קשר והמקצוענות שלנו תעשה את כל השאר.