ריצוף גינות

ריצוף גינות – מגמות תכנון ב גינות נוי

גינה ישראלית בבתים פרטיים ו גינה ציבורית בערים, מהווים נדבך חשוב באופייה של הארץ. יותר ויותר שטחים הופכים לשטחי גינה, ובתוך כל גינה, יותר ויותר שטחים מיועדים לחיפוי או ריצוף גינה אחר ואין כמו ריצוף גינות מבטון מוטבע כחומר ביד היוצר לעיצובה של כל גינה.
לאחרונה ישנה מגמה הולכת ומתפשטת להפוך גינה ירוקה רגילה בעלת צמחייה מרובה הצורכת כמויות רבות של מים, ל גינה חוסכת מים הנקראת גינה יבשה הצורכת פחות מים.
גינה יבשה מבוססת על כך שכל שטח  ה גינה מחופה ריצוף גינה או חומר אחר, כמוכן הצמחייה ב גינה
נבחרת על פי דרישות המים, ב גינה יבשה שטחי הדשא קטנים מאוד אם בכלל. ריצוף הגינה מהווה שטח נכבד מכלל הגינה.
חומר גלם ממנו יוצרים ריצוף בטון מוטבע הינו בטון נוזלי המאפשר גמישות רבה בעיצוב ריצוף גינה בכל מתאר, ישר ומעוגל.
כל גינה, ובמיוחד גינה קטנה, מצריכה תכנון מוקדם ומחשבה רבה, איך לנצל את שטח הגינה בצורה יעילה ביותר על מנת לקבל גינה יעילה ויפה.
ריצוף גינות בטון מוטבע הינו ריצוף עשוי כולו בטון ואינו מיוצר במפעל כשאר סוגי הריצוף הרגילים. השלב הראשון בביצוע כל גינה, לאחר תכנון ה גינה, הוא יצירת ריצוף גינה בטון מוטבע. תחילה יש למדוד גבהים ב גינה , להכין תשתית מצע מהודק (אם נדרש). במידה ואין צורך, מהדקים ב גינה את האדמה המקומית, מסמנים את גבולות שטחי ה ריצוף גינה , יוצרים מסגרת העשויה עץ או חומר אחר ולבסוף יוצרים ריצוף גינות בטון מוטבע.
ריצוף גינות בטון מוטבע מתקבל בתהליך עיבוד פניו העליונים של הבטון בעודו רך. בתהליך זה מחזקים וצובעים את פני הבטון על ידי פיזור והחדרה של אבקת צבע מקשיח תוך כדי החלקה. לאחר התקשות נוספת מטביעים חותמים על הבטון. כל ערכת חותמים יוצרת מרקם ודוגמה שונים. ניתן ליצור ריצוף גינה בטון מוטבע בכל שילוב צבעים נדרש.

ריצוף גינות

ריצוף גינות דמוי עץ אלון

ריצוף גינות בטון מוטבע ב גינה בנתניה

ריצוף גינות

ריצוף גינות בחצר בית פרטי

בטון מוטבע מעוגל ב גינה צור משה

2017-06-30T10:09:53+00:00 Categories: דפי מידע, מאמרים ריצוף בטון|
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE