ריצוף דמוי פרקט

ריצוף בטון דמוי פרקט עץ

ריצוף חוץ דמוי פרקט בחצרות בתים צמודי קרקע

בשנים האחרונות בוחרים יותר ויותר אנשים לשלב ריצוף דמוי פרקט בביתם הפרטי, בחצרות, בגינות ולצד בריכת השחייה. הסיבה לפופולאריות הגוברת נעוצה בהיותו של דק העץ בעל מראה טבעי וכפרי, ועל כן משרה אווירה נינוחה ונעימה על הסביבה.

יחד עם זאת, כל מי שהתקין זה מכבר פרקט עץ אמיתי נוכח בוודאי לגלות כי מדובר בחומר גלם עץ טבעי הדורש תחזוקה מרובה ומיוחדת, שגוזלת זמן יקר ומשאבים. יתרה מכך, העץ נוטה לסבול ממזיקים, עובש, בעיות ספיגה רטיבות ועוד נזקים הקשורים בחשיפה למזג האוויר ולהתרחשויות בפנים הבית או מחוץ לבית בחצר או בגינה.

על כן, חשוב לדעת שקיים פתרון מצוין בדמות ריצוף דמוי פרקט עם בטון מוטבע בומנייט. מדובר בשיטה מתקדמת שתאפשר לכם ליהנות הן ממראה דמוי עץ של הריצוף, והן מכל היתרונות המגולמים בבטון עמיד, חזק וקל לתחזוקה.

מלאו את הטופס כדי שניתן יהיה להתאים לכם ריצוף בטון דמוי פרקט המתואם לצרכים ולדרישות שלכם

ריצוף דמוי פרקט, כיצד זה נעשה?

ראשית, יש להדגיש כי התוצאות הנראות של עבודת הריצוף הן כה טובות, עד שקשה מאוד להבחין כי לא מדובר בפרקט מעץ, אפילו כשעומדים ממש על הרצפה. ובאשר לשיטה עצמה, בומנייט הוא מושג המשמש בעלי מקצוע, ומשמעו ריצוף שעשוי מ בטון מוטבע המיוצר על ידי מגוון מתקינים. שיטה זו מתחילה ביציקה של בטון המועשר במלט אל מסגרות מיוחדות שתוכננו מבעוד מועד או ישירות לחלל האולם על ריצפת הבטון של שלד הבניין. לאחר מכן, בזמן שהבטון עודו לח, נעזרים בכלים ייעודיים על מנת לפזר ולהחדיר לתוכו אבקת צבע מקשיח. בהמשך, בטרם התקשה הבטון נעשות עליו הטבעות של חותמות המדמים סוגי עצים שונים, כמו אלון או אורן. לבסוף מבצעים על המשטח פעולות נוספות המבטיחות את העמידות והמראה לאורך זמן, ומקלות על התחזוקה השוטפת.

ריצוף דמוי פרקט, מהם היתרונות?

ריצוף דמוי פרקט עם בטון מוטבע בומנייט מעניק לבעליו מספר יתרונות מהותיים:
• מדובר בעבודה מהירה הנעשית על ידי צוות עובדים אחד, מה שחוסך לכם זמן וכסף.
• מדובר בריצוף איכותי מאוד, בטיחותי ועמיד, השומר על מראהו המקורי במשך שנים רבות וטובות.
• הריצוף מטופל בשכבה של סילר המונעת שקיעה של שומנים לתוכו, ומעבר לכך קל מאוד לנקות אותו עם מים וסבון.
• הריצוף החדש נראה זהה לחלוטין לריצוף פרקט עץ, ומלבד זאת ניתן לשלב אותו בחלקים שונים של האולם, הגינה והחצר על מנת ליצור סגנון הרמוני ואחיד.
• בניגוד לפרקט עץ אמתי המיושם בגינות וחצרות, ריצוף דמוי פרקט אינו מאפשר לצמחייה ועשבייה לחדור מבעד לחריצים.
• ניתן ליישם הריצוף מעל לתשתיות שכבר קיימות באולם ובסביבתו.
• העלויות נוחות ומתאימות לכל כיס.

מלאו את הטופס כדי שניתן יהיה להתאים לכם ריצוף בטון דמוי פרקט המתואם לצרכים ולדרישות שלכם