ריצוף לבריכה

בריכות שחייה מהוות מוקד משיכה לבני משפחה, אורחים ומבקרים בימות הקיץ החמים. אכן, הוספת בריכה לבית מעלה לאין שיעור את איכות החיים, וכיום מדובר במשימה אפשרית בהחלט גם למי שלא נולד עם כפית זהב בפה. יחד עם זאת, על מנת שהבריכה תהווה אטרקציה אופנתית ובטוחה יש להשקיע מחשבה במרכיביה השונים, ואחד החשובים שבהם הוא ריצופה. חשוב לדעת שבשוק המקומי קיימות אפשרויות רבות ומגוונות לריצוף בריכות, אך אין עוד סוג המקנה יתרונות כה מרובים כמו בטון מוטבע בומנייט

מהו בטון מוטבע בומנייט ?

בומנייט הינו מונח כללי של אנשי מקצוע המתייחס לריצוף בטון מוטבע שמיוצר על ידי חברות שונות. מדובר בשיטה בה יוצקים בטון עם מלט אל תוך מסגרות מתוכננות מראש, ובזמן שהבטון עדיין לח מפוזרת ומוחדרת אליו אבקת צבע מקשיח בכלים מיוחדים. לפני שהבטון מתקשה מטביעים עליו חותמים מיוחדים בשלל אפשרויות, ולאחר ההתקשות נעשות עוד מספר פעולות המשפרות את עמידותו, מראהו ותחזוקתו השוטפת. מה שמתקבל לבסוף הוא ריצוף בטון במגוון רחב של צבעים ודוגמאות כיד הדמיון הטובה.

מדוע ריצוף בטון מוטבע לבריכה ?

בריכת השחייה מהווה כאמור מתחם מרכזי של הבית, בו נערכים אירועים ומשחקים ילדים, ובנוסף לכך סביבת הבריכה מושפעת רבות מהתזת המים ומחומרי הניקוי שלהם. על כן, קיימת חשיבות מרובה לריצוף עמיד ובטיחותי שאינו גורם להחלקה, וגם שומר על מראה מעוצב ונאה לאורך השנים. כל אלו ועוד יתרונות רבים נוספים קיימים בבטון מוטבע בומנייט:
• ניתן לבחור מתוך מגוון עצום של דוגמאות, עיטורים, צבעים וגוונים, ליצירת בריכת שחייה שמתאימה לסגנון הבית ולטעם האישי. לבסוף מתקבל ריצוף במראה תלת ממדי מרהיב המשלב אלמנטים וגוונים לפי בחירה.
• עם הבטון ניתן ליצור אלמנטים עיצוביים נוספים כגון שבילים ומדרגות, וכך לשמור על קו עיצובי אחיד והרמוני.
• בניית ריצוף לבריכה איננה לוקחת זמן רב ולכן אינה מכבידה על בעלי הבית. כמו כן, אפשר בהחלט ליישם את הבטון המוטבע מעל לתשתיות שכבר קיימות במקום.
• מאחר שמדובר למעשה במשטח בטון, צמחים ועשבים אינם יכולים לחדור דרכו ולהעיב על מראהו. כך, לבעלי הבית נחסך העישוב המתמיד מסביב לבריכה.
• במידה שעורכים מסיבה ונוצרים לכלוכים, ניקיון הבומנייט פשוט וקל עם סבון ומים. מלבד זאת, ה ריצוף לבריכה מטופל עוד במהלך הבנייה בשכבה המונעת שקיעת שומנים.

תן לנו להפוך את הסביבה שלך לחוויה אמיתית! התקשר אלינו עוד היום: 052-8845522 או צור קשר והמקצוענות שלנו תעשה את כל השאר.