אבני מדרך מבטון יצוק באתר

אבני מדרך, תפקידן של אבני מדרך הוא לאפשר מעבר בטון מנקודה אחת לנקודה שנייה בחצר הבית או בגינת הבית. אבני מדרך עשויות בטון מוחלק, בטון מוטבע ייחודי או בטון צרוב ועשויות מחומרים איכותיים ביותר. אבני מדרך מתאימות לגינות, וילות פרטיות, לבתים פרטיים ועוד.

אבני מדרך יתרונות:

פרקטיות

אריחי אבני מדרך הם בדיוק כמו כל ריצוף בטון אחר. אך, מאופיינים ביעילות ותועלת רב לך הלקוח, הוא עמיד בפני שברים, סדקים. יציקת הבטון נעשית על ידי מכשור מתקדם  ועל ידי בעלי מקצוע עם ניסיון וידע רב, אשר יוצקים את הבטון לתבניות ולאחר בכן מחליקים אותו בעזרת הליקופטר או מטביעים חותמות על יציקת הבטון ויוצרים אבני מדרך מבטון מוטבע.

עיצוב

בטון מוחלק ובטון מוטבע מגיע בצורת אריחים וניתן ליצור מהם אבני מדרך במגוון צורות גאומטריות ומגוון צבעים מרהיבים לרשות הלקוח. הגוונים, מאפשרים ללקוח להתאים את אבני המדרך לפי העיצוב והסגנון שלו, או לפי עיצובו וטעמו של  כל לקוח.

עמידות

אחת התכונות הבולטות של אבני מדרך היא היותו חומר בנייה עמיד ביותר מהקיימים בשוק, בניגוד לחומרים אחרים – אשר מתנפחים (עץ), נסדקים או נשברים (אבן מנוסרת).  הבטון עמיד בפני תנאי מזג אוויר  קשים כמו – סופות חול, זיהום אוויר וגשמים וברד עז. יתרון נוסף הוא העמידות בפני שריפות. אבני מדרך אלה עמידות לאורך שנים רבות מאוד.

אקולוגיה ואקונומיה – חומרים ידידותיים לסביבה

מוצרי הבטון חזקים ועמידים ואין צורך להחליפם כל כמה שנים בניגוד למוצרי עץ שמתבלים עם השנים. אבני מדרך, עשוית מרכיבים ידידותיים לסביבה ומחומרים טבעיים כמו – חול חצץ ומלט.

היגיינה

אבני מדרך העשויות מבטון מוחלק או בטון מוטבע, הן לא תומכות בצמיחתו של עובש רעיל, בניגוד למוצרים אחרים כמו – שטיחים, עץ ודק. עובש עלול להתפתח במזג אוויר חם, לח ובמקרים של רטיבות. עובש גורם לזיהום, אלרגיות וצובר חרקים שונים ויתושים. עשיית אבני מדרך מבטון מוחלק או בטון מוטבע – היא חלופה מצוינת על מנת למנוע זאת.

תן לנו להפוך את הסביבה שלך לחוויה אמתית!

  התקשר אלינו עוד היום: 052-8845522

או צור קשר והמקצוענות שלנו תעשה את כל השאר