בומנייט ריצוף בטון

בומנייט

בומנייט ריצוף בטון מוטבע

בומנייט (Bomanite) הוא מותג מוביל ומוכר בתחום מערכות הבטון הדקורטיבי בתעשיית ריצוף בטון מוטבע מעל חמישים שנה. המערכות מותקנות על ידי קבלנים מוסמכים אשר הוכשרו לתת מענה לכל צרכי הריצוף הדקורטיבי שלכם, ברחבי ארצות הברית וקנדה. לבעלי המלאכה של בומנייט גישה בלעדית למשאבים ולניסיון של מאות קבלנים מורשים ויצירתיים של החברה ברחבי העולם, כמו גם יש להם גישה לתמיכה טכנית ומקצועית של החברה. שילוב זה של ניסיון, משאבים ותמיכה מספקים לכם הלקוחות יכולות בלתי מנוצחות למיזם שלכם.

מערכות ההטבעה של בומנייט, ריצוף בטון מוטבע הצבעוני והמקורי, בהטבעה ובחומר לבחירתכם, הנוצק במקום, פותח באמצע שנות החמישים באזורי מונטריי אשר בקליפורניה. הממציא, בראד באומן, ליטש והרחיב את התהליך עד שנת 1970, כשתאגיד בומנייט הוקם והחל לצבור ניסיון על ידי הקמת זיכיונות בארצות הברית ובמדינות אחרות בעולם. ב – 1990 החברה העבירה את המטה שלה למשרדים מרווחים במדרה (Madera), קליפורניה כדי להתאים את עצמה לארגון שצמח והתרחב בעשרים השנים שקדמו לכך. Second Opportunity Holdings, LLC רכשה את הקניין הרוחני של תאגיד בומנייט ומנהלת את עסקיה כיום בתור חברת בומנייט (The Bonamite Company).

על אף שהשם השתנה, האיכות של המוצרים ושל התקנת מערכת הטבעה, יחד עם רשת הקבלנים המורשים, נותרה כשהייתה. חברת בומנייט מחויבת להשתמש במוצרים ובתהליכים הידידותיים ביותר לסביבה למען קהילת הבטון הדקורטיבי על ידי אספקת המלאכה והמוצרים הנהדרים שנעשה בהם שימוש מזה חמישה עשורים.

בומנייט מערכות הטבעה

מערכות ההטבעה של בומנייט (Bomanite Imprint systems) הן מערכות ריצוף בטון מוטבע אשר נוצק במקום ואשר מוסיפות מגע ארכיטקטוני לכל מיזם, ובעלי עמידות לכל עומסי תנועה ותנאים סביבתיים. במשך למעלה מחמישים שנה, מערכות ההטבעה של בומנייט מציעות לבעלי בתים ולמעצבים מקצועיים מבחר אינסופי של צבעים, מרקמים ודוגמאות – בעלות מזערית לעומת חומרים מסורתיים. מערכות ההטבעה של בומנייט מציעות לכם יותר ממאה דוגמאות ואפשרויות עיטור מותאמות אישית, יחד עם מבחר רחב של אפשרויות צביעה בין אם סטנדרטיות ובין אם מותאמות אישית. יש באפשרותכם לבחור מבין מרקמים טבעיים הכוללים צפחה, גרניט, אבן גיר, אבן חול, אבני ריצוף ולבנים משומשות. כשאתם מעוניינים בריצוף ארכיטקטוני אל תתפשרו על תחליפים.

בומנייט – המקור של ריצוף בטון מוטבע חזותי צבעוני והנוצק במקום. מוצר זה מספק הדפס טבוע בעל פני שטח חלקים בין החיבורים המשותפים של המרצפות. מכשירי ההטבעה החותמות, מכאן מכשיר הטבעה שמו חותם, מפיקים דוגמאות על פני השטח של הבטון בדומה לאופן בו חותכני עוגיות יוצרים עוגיות בבצק. בומנייט מדמה את רוב האריחים החלקים, לבנים חדשות וחומרי אבן מסוימים.

בומקרון (Bomacron– גרסה בעלת טקסטורה של בומנייט, מוצר זה נוצק ומוטבע במקום גם כן, אבל מעניק את הממד הנוסף של המרקם ושל התבליט בין הקווים המחברים. הבומקרון מדמה מגוון רחב של חומרים טבעיים הכוללים צפחה, גרניט, אבן גיר, אבן חול, עץ ומרצפות.

גרפיקת בטון (Concrete Graphics) – גרפיקת בטון מעניקה את החופש היצרתי לצאת בהצהרות נועזות וליצור עיצובי בטון גרפיים ייחודיים באמצעות שילובים אינסופיים של הדפסים גרפיים גאומטריים ושל צבעים.

מערכות ההטבעה של בומנייט נפוצות לשימוש במגוון רחב של שטחי מגורים, שטחים מסחריים ושטחים עירוניים, כשהמעצב מעוניין לשדרג בטון רגיל או אספלט, או כשהוא רוצה להפחית את עלות ההתקנה של ריצוף בחומרים טבעיים כמו צפחה או גרניט. על מנת להתחיל לעצב את השטח החיצוני או את הרצפה הפנימית שלכם, לחצו כאן כדי לבחור חותם שיענה לצרכים שלכם.

דוגמאות הטבעה

במשך למעלה מחמישה עשורים, בומנייט מציעה לאנשי מקצוע העוסקים בתחום העיצוב פאלֵטה אין סופית של מרקמים ודוגמאות. בומנייט מציעה לכם מעל מאה דוגמאות ואפשרויות עיטור מותאמות אישית יחד עם מבחר רחב של אפשרויות צביעה סטנדרטיות או מותאמות אישית. יש באפשרותכם לבחור מבין מרקמים טבעיים הכוללים צפחה, גרניט, אבן גיר, אבן חול, אבני ריצוף ולבנים משומשות. כשאתם מעוניינים בריצוף בטון מוטבע אל תתפשרו על תחליפים.

מה מייחד אותנו?

כשמערכות חדשניות נמצאות בידיים של בעלי מלאכה מוכשרים ויצירתיים, ריצוף בטון מוטבע הופך להיות ליוצא מגדר הרגיל. השותפים של בומנייט עובדים באופן בלעדי עם רשת של מקצועני בטון מוסמכים ומנוסים אשר מחויבים לאמות המידה הגבוהות ביותר של איכות ושל שירות. מומחים אלה ובומנייט יוצרים צוות מיוחד ובלתי מנוצח.

בומנייט היא מילה נרדפת לחדשנות והתפתחות של בטון מוטבע ודקורטיבי. במשך חמישים השנים האחרונות בומנייט פיתחה מערכות חדשות לסוגים שונים של ציפויי בטון, משטחי בטון, שיטות צביעה, צריבה, צבעי בטון, אגרגט חשוף ובטון מלוטש. מערכות אלה של מוצרים משלימים, טכניקות הטבעת בטון מוכחות ומערכות בטון קודמת, גראסקריט (Grasscrete), הם אלה אשר הציבו את בומנייט על המפה לפני יותר מחמישים שנה. חברת בומנייט וקבוצת הקבלנים המורשים שלה ממשיכים לבדל את עצמם כטובים ביותר בתעשייה. כדי להבטיח סטנדרטים גבוהים באופן קבוע, בומנייט מציע תמיכה בתחום ההכשרה, השיווק והשירותים הטכניים כדי לתמוך בקבלנים שלה ובקהילת העיצוב.

מוצרים איכותיים מותקנים על ידי אנשים איכותיים. חברות אחרות מוכרות את מוצריהן ואת כליהן לכל קבלן בטון. לא כך הדבר עם בומנייט. רק לקבלנים המורשים של בומנייט יש גישה למוצרים, למערכות, לטכנולוגיה, לכלים ולהכשרה של בומנייט. זוהי הדרך היחידה להבטיח איכות וזה עובד מעל חמישים שנה.

הרשת הבלעדית הזו של קבלני בומנייט מורשים, מוכשרים ומיומנים מציעה את מה שהקבלן המקומי שלכם לא יכול להציע: ניסיון, עקביות, מיומנות, שירות ותמיכה.

בומנייט: המילה בומנייט הפכה אצלנו בארץ למילה גנרית לריצוף בטון מוטבע, וכל העוסקים בענף מכירים את המילה בומנייט כשם נרדף לריצוף בטון מוטבע.

לחברת חותם אין קשר לא עסקי ולא אחר עם חברת בומנייט פיתוח.