אדניות יצוקות באתר

אדניות בטון מוחלק או אדניות בטון מוטבע נועדו לשדרג את מראה הגינה במראה ייחודי ובשלל צבעים ועיצובים מיוחדים. ישנה אף אפשרות להתאים את האדניות לסביבה הקיימת או לכל העולה על רוחך הלקוח. אדניות העשויות מבטון מוחלק או בטון מוטבע הינן חזקות במיוחד ובעיצוב מתאים, הן ישדרגו משמעותית את עיצוב החצר ועיצוב הגינה.

אדניות בטון יתרונות בולטים

ידוע כי עציצים ופרחים משדרגים את הבית, והן את תחושת האנרגיות בבית. הכנסת צבע ירוק משרה אווירה רגועה ונינוחה בכל בית. אדניות בטון מוחלק או אדניות בטון מוטבע הינן המסגרת המושלמת להשלמת המראה. אדניות בטון מעוצבות וייחודיות  בדיוק לפי בקשת הלקוח, יתאימו למגוון צמחים ופרחים ויגרמו לחצר ו/או לגינה להיראות ולהרגיש נעים יותר וחדש יותר.

אדניות, יתרונות

לאדניות בטון, יתרונות רבים. בניהם העמידות של הבטון. גורם זה חשוב במיוחד באדניות מאחר והם באות במגע עם מים בעת ההשקיה. ההבדל בין אדניות מפלסטיק לאדניות בטון הוא –  מבחינת האופציות לעיצובים אישיים, ובמידת החוזק של האדניות הבטון לעומת הפלסטיק.

לאיזה מקומות מתאים אדניות בטון?

אדניות בטון מוחלק או אדניות בטון מוטבע מתאימות למגוון מקומות וישדרגו באופן משמעותי כל מקום אפשרי, המקומות העיקריים בו תוכלו למצוא אדניות מבטון מוחלק הם:

·       בבתים פרטיים ווילות – תוכלו לשלב אדניות עם צבעי עיצוב הבית והסגנון שלכם מחוץ לבית

·       בגנים ציבוריים –  ניתן לשלב את האדניות בשבילים או כמחיצות.

·       בגני אירועים –  בגני אירועים האדניות תורמות למראה הכללי ונותנות הרגשה יוקרתית ונינוחה, תוכלו לשלב את האדניות בכניסה לאולם או לגן אירועים ואף להשתמש באדניות כסוג של מחיצה.

·       בבנייני משרדים – האדניות ישדרו מראה יוקרתי למשרת ויתנו הרגשה נפלאה ורגועה לעובדים.

·       בבתי ספר – בגלל עמידותם וחוזקם, אדניות בטון – הוא פתרון אידיאלי לבתי ספר בו ילדים משחקים בכדור ועלולים לפגוע באדניות.

איך בוחרים בעל מקצוע נכון?

אם החלטתם שאתם רוצים אדניות חזקות ועמידות מבטון מוחלק או בטון מוטבע, עליכם לבחור בעל מקצוע אמין, סבלני ומקצועי. בעל המקצוע יעצב לכם אדניות לפי טעמכם האישי ולפי הגוונים שתבחרו. חשוב לבחור בעל מקצוע שהוא סוג של "אומן". יש לעיין בעבודות קודמות שלו, ולקבל חוות דעת ממליצים אשר עבדו עם אותו בעל מקצוע בעבר.

תן לנו להפוך את הסביבה שלך לחוויה אמיתית!

התקשר אלינו עוד היום: 052-8845522

או צור קשר והמקצוענות שלנו תעשה את כל השאר.